text.skipToContent text.skipToNavigation

Tips

Found: 6
 • Tip

  Karmniki dla ptaków - 5 inspiracji

  Postaw karmnik dla ptaków na okno lub umieść go w ogrodzie, a zorganizujesz sobie i swoim bliskim ciekawą lekcję przyrody. Codzienna obserwacja skrzydlatych istot będzie niemałą atrakcją dla dzieci i dorosłych. Masz już pomysł na karmnik dla ptaków? Nie? Może zainspirują cię nasze propozycje.

  Next
 • Tip

  Jak zabezpieczyć drewno w ogrodzie? - porady eksperta

  By przedmioty zrobione z naturalnego drewna służyły ci latami, koniecznie zabezpiecz ich powierzchnię. Warstwą ochronną pokryj przede wszystkim elementy wystawione na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Podpowiemy ci, jak wykonać odpowiednie zabezpieczenie drewna w ogrodzie.

  Next
 • Tip

  Jak zaaranżować funkcjonalną kuchnię w stylu industrialnym

  Klimat pofabrycznych wnętrz to coś, co do ciebie przemawia. Chcesz zastosować podobne rozwiązania w swoim domu, ale nie wiesz, jak to zrobić? Skorzystaj z naszych podpowiedzi i zaaranżuj kuchnię w stylu industrialnym.

  Next
 • Tip

  Jak usunąć tłuste plamy ze ściany? - porady eksperta

  Tłuste plamy na ścianach sprawiają wiele problemów. To jeden z najtrudniejszych rodzajów plam. Tłuszcz przenika przez wszystkie warstwy powłoki malarskiej, tynk, czasami dociera do muru. Jak je usunąć? Przedstawiamy krótki poradnik.

  Next
 • Tip

  Pęknięta ściana - w jaki sposób naprawić uszkodzoną powierzchnię?

  Pęknięta ściana psuje estetykę wnętrza i wzbudza niepokój jego mieszkańców. Na ogół niepotrzebnie – pęknięcia są naturalnym objawem pracy elementów konstrukcyjnych nowo wybudowanych budynków. Jak pozbyć się ich szybko i skutecznie? Oto nasz poradnik.

  Next
 • Tip

  Jak prawidłowo malować wnęki wewnątrz pomieszczeń?

  Malowanie wnęk wewnątrz pomieszczeń nie jest skomplikowanym zadaniem. Jednak, żeby nie popełnić jakiegoś banalnego błędu, warto zapoznać się zawczasu z techniką malowania. Poprawne malowanie wnęk w ścianie oszczędzi ci czas i nerwy.

  Next