text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Oficjalny sklep producenta

Witaj w świecie Dekoratorium, pełnym barw i kolorów!

Sklep Dekoratorium to Oficjalny Sklep firmy Śnieżka Trade Of Colours, wchodzącej w skład grupy kapitałowej Śnieżka, producenta marek: ŚNIEŻKA, MAGNAT, VIDARON, RAFIL, BESTON.

Głos naszych Klientów jest dla nas bardzo ważny dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych produktów, poszerzamy ofertę produktową a także dbamy aby nasze wyroby spełniały najwyższe standardy. Co dzień dokładamy wszelkich starań aby byli Państwo zadowoleni z wyboru naszych produktów. Zapraszamy do zakupów.

                      

Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka SA to firma z ponad 35-letnim doświadczeniem na rynku chemii budowlanej i wiodąca spółka w Grupie Kapitałowej Śnieżka.

Firma jest jednym z liderów na rynku farb dekoracyjnych, lakierów oraz szpachli w Polsce, na Węgrzech, Ukrainie i Białorusi. Jej kluczowe marki to: Śnieżka, Magnat, Vidaron, Foveo Tech, Beston i Rafil, a także popularne na węgierskim rynku: Platinum, Inntaler, Cellkolor i Boróka.


        

MAGNAT to marka, oferująca wysokiej jakości farby do ścian i sufitów oraz struktury dekoracyjne.

Szeroka paleta kolorów farb MAGNAT inspirowana jest naturą - pięknem kamieni szlachetnych. MAGNAT tworzy nowe kreacje, łącząc tradycję z najnowszymi trendami aranżacyjnymi i wprowadza nowe rozwiązania w stylizacji wnętrz. Farby MAGNAT powstały z myślą o osobach szukających oryginalnych rozwiązań, stawiających na jakość i piękno.

VIDARON to marka produktów do ochrony i dekoracji drewna. Oferta marki została przygotowana dla wszystkich, którzy pragną w kompleksowy sposób zadbać o drewno i szukają produktów wysokiej jakości. To oferta odpowiadająca potrzebom amatorów, hobbystów, a także profesjonalistów. VIDARON to ekspert w ochronie i dekoracji drewna.

RAFIL to krajowy lider w produkcji antykorozyjnych farb podkładowych i nawierzchniowych, stosowanych do ochrony antykorozyjnej w przemyśle ciężkim.RAFIL zajmuje się także produkcją wyrobów dedykowanych dla odbiorców indywidualnych. Dostępne w szerokiej gamie kolorów, wytwarzane są one według tych samych norm i receptur, co wysoce specjalistyczne farby przemysłowe.

Zobacz wszystkie farby do wnętrz:


Zobacz wszystkie farby do wnętrz
 

Możesz wybrać co Cię interesuje:


Zobacz Inspiracje                            Zobacz Porady

Oficjalny sklep producenta marek:

Metody dostawy

Przy zamówieniu powyżej 99 zł:

  •  

    Kurier 48h koszt dostawy 0 zł


Przy zamówieniu poniżej 99 zł:

  •  

    Kurier 48h koszt dostawy 12,99 zł

  •  

    Poczta Polska (list polecony) tylko testery, koszt dostawy 6,49 zł