text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Wall paints

Found: 26

Ponadczasowe dekorowanie ścian 

Wykańczasz mieszkanie, chcesz odmalować pokój dziecięcy, a może planujesz niewielki remont garażu? W każdym z tych przypadków będziesz potrzebować farby do ścian, dzięki której nadasz wnętrzom zadbany i oryginalny wygląd. Dowiedz się, jak wybrać odpowiedni rodzaj emulsji, żeby uzyskać pożądany efekt!

Rodzaje farb do ścian – do domu i mieszkania

Jeszcze niedawno na rynku można była znaleźć jeden rodzaj farby do ścian. Dziś jest ich znacznie więcej, a dzięki nowoczesnej technologii możesz wybrać odpowiednią do potrzeb swojego domu i jego mieszkańców.

Wodorozcieńczalne farby akrylowe są łatwe w nakładaniu i dostępne w szerokiej gamie gotowych kolorów. Wśród nich na pewno wybierzesz odcień odpowiedni do Twojej wymarzonej aranżacji. Do pomieszczeń takich jak kuchnia i łazienka najlepiej sprawdzą się nowoczesne, zmywalne farby do ścian – na przykład lateksowe, jak ŚNIEŻKA Plamoodporna, albo ceramiczne, np. te z linii MAGNAT Ceramic.

Wzorniki i testery – wypróbuj wszystkie pomysły

Wybór koloru ścian może być trudny, jeśli nie wypróbujesz konkretnej farby na żywo. Możesz zainspirować się aranżacjami pokazywanymi w internecie, ale nie podejmuj ostatecznej decyzji tylko na podstawie tego, co widzisz na ekranie. Każdy monitor jest inaczej skalibrowany, dlatego kolor w rzeczywistości będzie wyglądał nieco inaczej. Na to, jak farba będzie się prezentować na ścianie, ma też wpływ rodzaj podłoża, sposób nakładania, a przede wszystkim oświetlenie w konkretnym pomieszczeniu. 

Dlatego, zanim kupisz całe opakowanie farby do ścian, w naszym sklepie możesz zamówić praktyczne testery. Dzięki nim sprawdzisz, który odcień farby najbardziej Ci się podoba, a po pomalowaniu fragmentu ściany przekonasz się jak się nakłada.

Jak dobrać farbę do rodzaju ściany?

Emulsja, którą będziesz malować ściany, powinna być dostosowana do rodzaju podłoża. Dzięki temu zapewni idealne właściwości kryjące, połysk i trwałość, jaką gwarantuje producent. Farby do ścian wewnętrznych możesz nakładać niemal na każdą niemalowaną wcześniej powierzchnię – czy jest to tynk, szpachla, podłoże gipsowe, czy płyty g-k lub surowy beton. Niezależnie od tego, jaką farbę do ścian wybierzesz, powierzchnię należy przed malowaniem dokładnie oczyścić i przygotować za pomocą odpowiedniego gruntu do ścian albo farby gruntującej.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49