text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Bedroom paints

Found: 19

Sypialnia jak marzenie – przytulne wykończenie wnętrza na wiele sposobów

Urządzenie sypialni ma kluczowy wpływ na Twój codzienny komfort snu. Pomieszczenie powinno być przytulne, utrzymane w kojących barwach, ale przy zgodne z Twoim gustem. Zobacz produkty dostępne w tej kategorii i sprawdź, co będzie Ci potrzebne, aby wykończyć sypialnię!

Przygotowanie do malowania – preparaty gruntujące do sypialni

Przed każdym remontem ścian w sypialni konieczne jest odpowiednie przygotowanie i wzmocnienie podłoża. Najczęściej na tynki nakłada się preparaty gruntujące, które poprawiają przyczepność ścian, zmniejszając tym samym ich chłonność – dzięki temu zużyjesz mniej farby w czasie malowania. W tej kategorii znajdziesz zarówno grunt pod farby – MAGNAT Grunt – jak i preparaty stosowane pod inne systemy dekoracyjne – m.in. MAGNAT Style Grunt Akrylowy.

Sypialnia w łagodnych kolorach farb do sypialni

Najprostszym sposobem na wykończenie sypialni jest pomalowanie ścian. W tym pomieszczeniu dobrze sprawdzi się biały kolor. Aby zachować wysoką estetykę ścian na dłużej, warto jednak postawić na zmywalne farby, takie jak ŚNIEŻKA Modern White, z których można usuwać zabrudzenia. Jeśli natomiast chcesz dodać swojemu wnętrzu nieco koloru, najpierw skorzystaj z mokrych testerów farb – oferowane małe saszetki z preparatami wystarczają na pomalowanie fragmentu ściany. W ten sposób przekonasz się, czy barwa pasuje do otoczenia i Twojej wizji. Jeśli tak, zaopatrz się w puszkę farby z linii MAGNAT CeramicMAGNAT Creative lub ŚNIEŻKA Plamoodporna i odmień wystrój swojej sypialni. Jeżeli to jeszcze za mało wybierz farbę, która dba o Ciebie czyli MAGNAT Ceramic Care, nie tylko ze względu na funkcje oczyszczania powietrza z formaldehydu, ale także dlatego, że farba ta jest antystatyczna i bakteriobójcza. Pamiętaj też o dobraniu potrzebnych narzędzi malarskich.

Oryginalne wykończenie sypialni – stiuki oraz inne efekty dekoracyjne

Sypialniane ściany imitujące beton? Powłoki przywodzące na myśl marmur, zmięty papier czy też glinkę wenecką? A może wyjątkowe stiuki – perłowy, wapienny lub wenecki? W tej kategorii znajdziesz też szeroki wybór systemów dekoracyjnych MAGNAT Style, na które składają się niebanalne tynki i farby strukturalne, a także preparaty potrzebne do wykończenia i zabezpieczenia stworzonych za ich pomocą powłok. Już teraz sprawdź serię produktów MAGNAT Style i daj się ponieść fantazji przy aranżowaniu sypialni.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49