text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Śnieżka brand products

Found: 71

Preparaty Śnieżka – wykończenie, dekorowanie ścian i nie tylko

Marka Śnieżka jest doskonale znana wszystkim osobom, które zajmują się wykańczaniem wnętrz – prywatnie lub zawodowo. Dzięki niej można wyrównać i odmalować ściany, ale również zająć się wykańczaniem i dekorowaniem wielu innych przedmiotów. Poznaj ofertę marki Śnieżka.

Przygotowanie ścian – gładzie, grunty i inne preparaty Śnieżka

Z marką Śnieżka możesz przywrócić idealny wygląd nawet najbardziej zniszczonym ścianom. Wybierz gładzie szpachlowe i masy naprawcze, by wyrównać ich powierzchnię i wypełnić zarysowania, dziury oraz inne ubytki, albo też sięgnij po klej do płyt gipsowo-kartonowych i masę szpachlową do spoinowania szczelin między płytami, by wykończyć je szybko, sprawnie i idealnie równo. Przed malowaniem ścian farbami Śnieżka lub wykańczaniem ich gładziami i tynkami, pamiętaj, aby pokryć je wcześniej gruntem do ścian o odpowiednim przeznaczeniu – dzięki temu poprawi się przyczepność i chłonność podłoża.

Malowanie ścian – kolorowe i białe farby Śnieżka

Śnieżka oferuje szeroki wybór farb białych, takich jak ŚNIEŻKA Eko, ŚNIEŻKA Matt Latex czy ŚNIEŻKA Modern White, aby można było uzyskać idealne wykończenie ścian i sufitów. Dostępny jest także szeroki asortyment kolorowych farb lateksowych, m.in. Barwy Natury czy Plamoodporna, dzięki którym możesz kreować nawet najbardziej fantazyjne aranżacje pomieszczeń.

Pozostałe preparaty i akcesoria

W ofercie produktów marki Śnieżka znajdziesz o wiele więcej! Dostępne są tu m.in. preparaty do drewna i metalu – zabezpieczania, renowacji i dekorowania – sprawdzające się wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Zobacz bogatą ofertę emalii oraz farb w sprayu o specjalnym zastosowaniu – np. do kaloryferów, naprawy powierzchni emaliowanych. Wybierz preparaty do malowania, czyszczenia i ochrony dachu oraz narzędzia malarskie. Dzięki tak szerokiemu asortymentowi produktów łatwo znajdziesz potrzebne Ci środki wykończeniowe.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49