text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Vidaron brand products

Found: 21

Zadbaj o drewniane elementy z preparatami VIDARON

Drewno wykorzystywane jest do wykonywania konstrukcji zewnętrznych, mebli, parkietów, dekoracji i wielu innych przedmiotów. Dlatego tak ważne jest, by mieć szeroki wybór preparatów umożliwiających ochronę, dekorację czy wzmacnianie drewna. O wszystkie te aspekty zadbała marka VIDARON.

Lakiery, bejce czy lakierobejce VIDARON?

Szeroki wybór preparatów do drewna VIDARON wynika z ich właściwości i przeznaczenia. Lakier do drewna – zarówno VIDARON Lakier Bezpodkładowy przeznaczony do wnętrz, jak i nadający się na zewnątrz pomieszczeń VIDARON Lakier Zewnętrzny – pozwala na tworzenie na drewnianych powierzchniach trwałej, bezbarwnej powłoki, której zadaniem jest ochrona podłoży przed uszkodzeniami mechanicznymi. Z kolei VIDARON Bejca Do Drewna pełni przede wszystkim funkcję dekoracyjną – barwi wybrane elementy na rozmaite odcienie i podkreślają rysunek drewna. Idealnie nadają się więc do odświeżania drewnianych przedmiotów. Jeśli chcesz jednocześnie zabezpieczyć i udekorować drewno, wybierz VIDARON Lakierobejca Ochronno-Dekoracyjna, który pozwoli Ci łatwo uzyskać pożądany efekt. 

Wzmocnienie drewna z impregnatami VIDARON

Impregnaty do drewna, takie jak VIDARON Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy czy VIDARON Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Ogrodowy, wyróżnia kompleksowe działanie. Często są to preparaty łączące funkcje kilku środków do drewna, dzięki czemu przy jednym malowaniu można pięknie ozdobić, a także skutecznie zabezpieczyć surowiec od zewnątrz, ale i od środka. Impregnaty do drewna wnikają bowiem w jego strukturę, wzmacniając ją, dzięki czemu wybrane konstrukcje i przedmioty są chronione przed szkodnikami, grzybami, pleśnią czy glonami.

Szpachle VIDARON – łatwa naprawa drewna

Wiesz już, jak ochronić drewno przed uszkodzeniami, ale czy zastanawiało Cię kiedyś, co zrobić z elementami, które już zostały zarysowane lub wgniecione? W takich przypadkach warto sięgnąć po VIDARON Szpachla Do Drewna – ma ona formę specjalnej masy naprawczej, którą wypełnia się ubytki w podłożach, a po wyschnięciu wyrównuje z powierzchnią poprzez szlifowanie. Szpachle naprawcze do drewna pozostają niewidoczne, a ponadto można je malować i lakierować.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49