text.skipToContent text.skipToNavigation

Tips

Found: 49
 • Jak zabezpieczyć powierzchnie przed korozją?

  Tip

  Jak zabezpieczyć powierzchnie stalowe i żeliwne przed korozją?

  Aby na metalu nie pojawiły się ogniska korozji, trzeba go odpowiednio zabezpieczyć. Najprostszym sposobem na rdzę jest pomalowanie metalowej i żeliwnej konstrukcji farbą antykorozyjną. Którą wybrać? I jaką farbę można stosować bezpośrednio na rdzę?

  Next
 • Nowoczesny salon ze skosem - ŚNIEÅ»KA Plamoodporna P02 szykowna

  Tip

  Top 8 farb do salonu w bloku – dobierz najlepsze kolory!

  Aranżacja salonu w bloku bywa wyzwaniem. Standardem są pokoje o niewielkim metrażu oraz wąskim i długim kształcie. Te mankamenty pomieszczenia możesz jednak skorygować – wystarczy wybrać odpowiednie kolory ścian do salonu. Podpowiadamy, które farby pomogą optycznie powiększyć pokój!

  Next
 • Efekt ombre na ścianie krok po kroku

  Tip

  Ombre na ścianie w pokoju dziecka

  Szukasz pomysłu na niebanalną aranżację pokoju dziecka? Efekt ombre na ścianie to subtelna i uniwersalna dekoracja, pasująca do pokoju zarówno dziewczynki, jak i chłopca. Wybierz kolory i obudź w sobie artystę – podpowiadamy, jak samemu zrobić ombre na ścianie.

  Next
 • Tani remont łazienki – jaką farbę do ścian wybrać

  Tip

  Tani remont łazienki – jaką farbę do ścian wybrać?

  Remont łazienki nie musi być drogi i czasochłonny. Wykończenie łazienki bez płytek pozwala osiągnąć ciekawe efekty aranżacyjne, a jednocześnie wiąże się ze sporą oszczędnością. Podpowiadamy, jak wybrać farbę do ścian odpowiednią do zastosowania w łazience.

  Next
 • Najlepsza biała farba

  Tip

  Najlepsza biała farba – zestawienie 5 produktów

  Ściany pomalowane dobrze kryjącą białą farbą to ponadczasowy sposób na wykończenie pomieszczenia. Aby powłoka wyglądała nieskazitelnie i na długo zachowała śnieżną biel, trzeba jednak wybrać odpowiedni produkt. Wyjaśniamy, które z białych farb do ścian sprawdzą się najlepiej.

  Next
 • Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tynku strukturalnym

  Tip

  Wszystko, co powinieneś wiedzieć o tynku strukturalnym

  Tynk strukturalny ma wiele zalet – zdobi powierzchnię ściany i wpływa na wysoką trwałość wykończenia. Tynki strukturalne można stosować na elewacjach budynków, ale także w środku pomieszczeń. Poznaj ich najważniejsze rodzaje oraz zamiennik w postaci nowoczesnych farb strukturalnych.

  Next
 • Wieszak do przedpokoju

  Tip

  Wieszak do przedpokoju, który możesz zrobić sam. Kreatywne rozwiązanie do domu!

  Masz dość sklepowych gotowców do domu? Stwórz sam własny, oryginalny wieszak do przedpokoju! To zadanie zdecydowanie niewymagające dużych nakładów pracy. Jeżeli lubisz majsterkować – projekt wieszaka do przedpokoju typu zrób to sam z pewnością przyniesie Ci dużo satysfakcji!

  Next
 • Jak zrobić drabinę drewnianą?

  Tip

  Drewniana drabina. Jak zrobić ją samodzielnie?

  Drewniana drabina – jak zrobić samodzielnie tę ciekawą ozdobę? To bardzo proste. Sprawdź nasz poradnik i wykonaj własną, oryginalną dekorację. Drewniana drabina DIY może zdobić Twój ogród, balkon czy łazienkę \(np. jako wieszak na ręczniki\). Skompletuj materiały i do dzieła!

  Next
 • Jak zrobić wiatrak ogrodowy z drewna?

  Tip

  Jak zrobić wiatrak ogrodowy z drewna? Instruktaż krok po kroku

  Zastanawiałeś się kiedyś, jak zrobić wiatrak ogrodowy? Tę prostą, rustykalną ozdobę można wykonać w jedno popołudnie. Wystarczy odrobina chęci, trochę drewna i odpowiednia lakierobejca do zabezpieczenia. Wykonaj z nami swoje nowe ozdoby ogrodowe z drewna typu „zrób to sam”!

  Next
 • Jak zrobić skrzynie na warzywa i po co ją impregnować?

  Tip

  Jak zrobić warzywniak w skrzyniach krok po kroku – wyjaśniamy!

  Marzy Ci się własna uprawa warzyw? Podpowiadamy, jak krok po kroku stworzyć warzywniak w skrzyniach. To świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają ograniczone miejsce, ale dużo pomysłów na ogród!

  Next