text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Radiator painting products

Found: 2

Farby do kaloryferów – wydajne malowanie grzejników

Remontujesz swoje mieszkanie i chcesz, by wszystkie elementy pomieszczeń prezentowały się świeżo i atrakcyjnie? W takim razie pomaluj także grzejniki znajdujące się w pokojach. Wybierz do tego celu specjalną farbę do kaloryferów.

Dlaczego warto wybrać farbę do kaloryferów?

Twoje świeżo odmalowane zwykłą farbą kaloryfery szybko zaczęły się łuszczyć, pękać, a powłoki malarskie odchodzić od powierzchni? Oznacza to, że wybrany preparat nie był przystosowany do użytku na podłoża, które się nagrzewają. Jeśli chcesz uniknąć podobnych sytuacji, sięgnij po specjalistyczne farby do kaloryferów, które zapewnią trwały i estetyczny efekt malowania.

Malowanie kaloryferów tradycyjnymi środkami

Do malowania grzejników możesz wybrać specjalnie modyfikowaną emalię akrylową ŚNIEŻKA Do Kaloryferów, która tworzy na podłożach trwałe powłoki odporne na temperaturę do 80°C. Dzięki temu masz pewność, że po pomalowaniu kaloryferów farba szybko wyschnie i nie będzie żółknąć. Malowanie grzejników tego typu farbami jest bardzo proste – nakłada się je pędzlem, wałkiem lub agregatem natryskowym. Wybierając metodę maszynową, możesz zaoszczędzić czas i zyskać precyzyjniejsze wykończenie.

Szybkie i łatwe malowanie grzejników farbą w sprayu

Jeśli nie posiadasz hydrodynamicznego agregatu natryskowego, a chcesz szybko, łatwo i bez wysiłku odmalować kaloryfery w mieszkaniu, możesz sięgnąć po farby do grzejników w sprayu, takie jak ŚNIEŻKA Multispray Do Kaloryferów. Do nakładania tego preparatu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych narzędzi, a zaplanowane prace przeprowadzisz błyskawicznie. Wystarczy nałożyć dwie lub trzy warstwy farby do grzejników, by zyskać estetyczną powłokę o pożądanych parametrach.

Takie malowanie kaloryferów pozwoli Ci stworzyć solidne powłoki, które są odporne nie tylko na wysokie temperatury, ale też uderzenia i uszkodzenia mechaniczne. Masz więc pewność, że Twoje odnowione grzejniki będą piękne i funkcjonalne jeszcze na długi czas po remoncie wnętrz.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49