text.skipToContent text.skipToNavigation

Tips

Found: 12
 • Najlepsza farba do metalu

  Tip

  Najlepsza farba do metalu – jaki produkt sprawdzi się najlepiej?

  Wybór farby do metalu zależy w dużej mierze od jej przeznaczenia – inny produkt będzie odpowiedni do malowania ogrodzeń, inny do odnawiania metalowych elementów na placu zabaw, a jeszcze inny do zabezpieczenia dachu krytego blachodachówką. Podpowiadamy, jak wybrać farbę do metalu odpowiednią do różnych zastosowań – sprawdź, która będzie najlepsza!

  Next
 • Malowanie dachu

  Tip

  Farba na ocynk – jaki produkt wybrać?

  Podobnie jak inne metale, dach pokryty blachą ocynkowaną wraz z upływem czasu ulega korozji, odbarwieniu i uszkodzeniom mechanicznym. Malując pokrycie odpowiednią farbą na ocynk, możesz skutecznie wzmocnić jego trwałość. Podpowiadamy, jak wybrać farbę do blachy ocynkowanej i który produkt sprawdzi się najlepiej.

  Next
 • Jak przygotować ściany do malowania?

  Tip

  Jak przygotować ściany do malowania? Kilka praktycznych porad

  Planujesz malowanie mieszkania? Aby rezultat był zadowalający, należy zadbać o właściwe przygotowanie ścian jeszcze przed ich pomalowaniem. Podpowiadamy, jakie kroki wykonać, zanim zabierzesz się za nakładanie nowej warstwy farby! Dzięki temu kolor będzie jednorodny, a powłoka – trwała i gładka.

  Next
 • Malowanie mebli kuchennych z płyty MDF

  Tip

  Malowanie mebli kuchennych z płyty MDF – jak odnowić kuchnię?

  Jeśli wystrój Twojej kuchni pozostawia wiele do życzenia, nie musisz od razu wymieniać wszystkich szafek na nowe. Przemalowanie mebli kuchennych na atrakcyjniejszy kolor będzie tańsze, a Ty zyskasz satysfakcję z samodzielnie przeprowadzonej metamorfozy w kuchni. Sprawdź, jak samodzielnie przemalować meble kuchenne z płyty MDF!

  Next
 • Top-9-farb-do-drewna-na-zewnatrz.jpg

  Tip

  Czym powinna się charakteryzować farba do drewna na zewnątrz?

  Szukasz wydajnego produktu, za pomocą którego odnowisz stare ogrodzenie albo pomalujesz altankę w ogrodzie? Wyjaśniamy, czym powinny wyróżniać się farby do drewna i jak wybrać odpowiedni produkt do różnych zastosowań. Prezentujemy też 9 najlepszych farb do drewna – sprawdź, która sprawdzi się w Twoim przypadku!

  Next
 • Jaką farbą do drewna zaimpregnować ogrodzenie?

  Tip

  Jaką farbą do drewna zaimpregnować ogrodzenie?

  Aby drewniane ogrodzenie jak najdłużej zachowało atrakcyjny wygląd, wymaga odpowiedniej konserwacji. Dlatego wybór farby do drewna lub impregnatu nie jest tylko kwestią estetyki. Odpowiednio dobrane materiały będą długo chronić Twój płot przed czynnikami, które zagrażają jego trwałości. Sprawdź, jak wybrać farbę do pomalowania drewnianego ogrodzenia!

  Next
 • Tip

  Jak zaaranżować funkcjonalną kuchnię w stylu industrialnym

  Klimat pofabrycznych wnętrz to coś, co do ciebie przemawia. Chcesz zastosować podobne rozwiązania w swoim domu, ale nie wiesz, jak to zrobić? Skorzystaj z naszych podpowiedzi i zaaranżuj kuchnię w stylu industrialnym.

  Next
 • Tip

  Karmniki dla ptaków - 5 inspiracji

  Postaw karmnik dla ptaków na okno lub umieść go w ogrodzie, a zorganizujesz sobie i swoim bliskim ciekawą lekcję przyrody. Codzienna obserwacja skrzydlatych istot będzie niemałą atrakcją dla dzieci i dorosłych. Masz już pomysł na karmnik dla ptaków? Nie? Może zainspirują cię nasze propozycje.

  Next
 • Tip

  Jak zabezpieczyć drewno w ogrodzie? - porady eksperta

  By przedmioty zrobione z naturalnego drewna służyły ci latami, koniecznie zabezpiecz ich powierzchnię. Warstwą ochronną pokryj przede wszystkim elementy wystawione na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Podpowiemy ci, jak wykonać odpowiednie zabezpieczenie drewna w ogrodzie.

  Next
 • Tip

  Jak usunąć tłuste plamy ze ściany? - porady eksperta

  Tłuste plamy na ścianach sprawiają wiele problemów. To jeden z najtrudniejszych rodzajów plam. Tłuszcz przenika przez wszystkie warstwy powłoki malarskiej, tynk, czasami dociera do muru. Jak je usunąć? Przedstawiamy krótki poradnik.

  Next