text.skipToContent text.skipToNavigation

Aranżacja łazienki na poddaszu

Łazienka na poddaszu może wydawać się wyzwaniem pod względem urządzenia, ale efekt pracy bywa zdumiewający. Mnóstwo udanych projektów jest potwierdzeniem, że skosy i zróżnicowane zakątki mogą stworzyć przestrzeń wyjątkową. Spójrz i zainspiruj się.

Olśniewająca biel

Nowoczesna łazienka położona na poddaszu to przestrzeń, którą warto zaaranżować tak, by optycznie ją powiększyć. Jednym z pomysłów jest biała łazienka lub wykorzystanie innych jasnych kolorów sprawiających, że pomieszczenie wydaje się większe. Białe ściany oraz sprzęty nie tylko rozjaśnią wnętrze, ale i sprawią wrażenie higienicznej czystości.

By ściany nabrały równie olśniewającego blasku, warto zastosować odpowiednią farbę do łazienki. W tym przypadku świetnie sprawdzi się MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom. Preparat ten ma nie tylko rozbudowaną bazę odcieni, ale wyróżnia się powłoką odporną na wilgoć i rozwój grzybów oraz bakterii. Ponadto cechuje się wysoką odpornością na plamy, środki dezynfekcyjne, a także ścieranie.

Drewniane elementy w centrum uwagi

Ciekawym pomysłem na aranżację łazienki na poddaszu jest wyeksponowanie słupów konstrukcyjnych i uczynienie z nich elementów dekoracyjnych. Drewniane motywy doskonale współgrają z bielą, a zaaranżowana w ten sposób łazienka wyróżnia się naturalnością.

Moc roślin i zieleni

Wspaniałym dopełnieniem łazienki na poddaszu jest wyeksponowanie w niej roślin i zieleni. Elementy te nie tylko świetnie współgrają z jasnymi barwami i drewnem, ale sprawiają też, że pomieszczenie nabiera przytulności, a co za tym idzie – chce się w nim spędzać jak najwięcej czasu.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49