text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Aranżacja łazienki na poddaszu

Łazienka na poddaszu może wydawać się wyzwaniem pod względem urządzenia, ale efekt pracy bywa zdumiewający. Mnóstwo udanych projektów jest potwierdzeniem, że skosy i zróżnicowane zakątki mogą stworzyć przestrzeń wyjątkową. Spójrz i zainspiruj się.

Olśniewająca biel

Nowoczesna łazienka położona na poddaszu to przestrzeń, którą warto zaaranżować tak, by optycznie ją powiększyć. Jednym z pomysłów jest biała łazienka lub wykorzystanie innych jasnych kolorów sprawiających, że pomieszczenie wydaje się większe. Białe ściany oraz sprzęty nie tylko rozjaśnią wnętrze, ale i sprawią wrażenie higienicznej czystości.

By ściany nabrały równie olśniewającego blasku, warto zastosować odpowiednią farbę do łazienki. W tym przypadku świetnie sprawdzi się MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom. Preparat ten ma nie tylko rozbudowaną bazę odcieni, ale wyróżnia się powłoką odporną na wilgoć i rozwój grzybów oraz bakterii. Ponadto cechuje się wysoką odpornością na plamy, środki dezynfekcyjne, a także ścieranie.

Drewniane elementy w centrum uwagi

Ciekawym pomysłem na aranżację łazienki na poddaszu jest wyeksponowanie słupów konstrukcyjnych i uczynienie z nich elementów dekoracyjnych. Drewniane motywy doskonale współgrają z bielą, a zaaranżowana w ten sposób łazienka wyróżnia się naturalnością.

Moc roślin i zieleni

Wspaniałym dopełnieniem łazienki na poddaszu jest wyeksponowanie w niej roślin i zieleni. Elementy te nie tylko świetnie współgrają z jasnymi barwami i drewnem, ale sprawiają też, że pomieszczenie nabiera przytulności, a co za tym idzie – chce się w nim spędzać jak najwięcej czasu.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49