text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Stiuk – zobacz przepiękne aranżacje

Marzysz o dekoracyjnych ścianach? Zamiast wzorzystej tapety wybierz stiuk i ożyw swoje wnętrze w nowoczesnym stylu. Ozdobne stiuki to jedna z najstarszych technik zdobienia ścian, która wraca do łask i coraz częściej zdobi modernistyczne mieszkania. Dowiedz się dlaczego i daj się zaczarować naszym aranżacjom.

Zamiast gładkich ścian

Gładkie ściany do Ciebie nie przemawiają? Alternatywą są dekoracyjne stiuki w wielu odcieniach. Stiuk jest strukturą trójwymiarową, co dodaje wnętrzom głębi i niepowtarzalnego uroku. Ten oryginalny materiał świetnie nadaje się do nowoczesnych aranżacji. Za jego pomocą można nadać pomieszczeniu przemysłowy charakter, co doskonale komponuje się ze szkłem, stalą czy drewnem.

Do wykonania efektów dekoracyjnych w tym stylu przydatny będzie MAGNAT Style Stiuk Wenecki. Z tym produktem będziesz mógł stworzyć powierzchnię o satynowym, błyszczącym lub intensywnie błyszczącym wykończeniu.

Ściany o perłowym połysku

Marzą Ci się ściany oryginalne, pełne charakteru, pasujące tylko do Ciebie? Jeśli lubisz niesztampowe rozwiązania i eksperymenty, sprawdź efekt dekoracyjny – stiuk perłowy. To sposób na aranżację ścian dający efekt perłowego połysku. W zależności od kąta padania światła ściana mieni się refleksami i tworzy rozmaite wrażenia optyczne.

By osiągnąć taki rezultat, możesz wybrać produkt marki MAGNAT Style Stiuk Perłowy. Jest on przeznaczony do aplikowania na ścianach wewnętrznych i charakteryzuje się szlachetnym, perłowym połyskiem. Pozwoli stworzyć pomieszczenie niepowtarzalne, magiczne, które z łatwością przeniesie Cię do innego świata aranżacyjnego.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49