text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Nowoczesne ściany w salonie – jak zaaranżować pokój dzienny?

Kolory ścian w salonie mają kluczowe znaczenie dla całej aranżacji otoczenia, dlatego też należy dobierać je z rozwagą. Jeśli zależy Ci na stworzeniu nowoczesnego pokoju dziennego, masz do wyboru farby w różnych odcieniach, z którymi osiągniesz pożądany efekt. Sprawdź!

Modne ściany w salonie – kult minimalistycznej szarości, bieli i czerni

Szukasz inspiracji na urządzenie nowoczesnego salonu? Z pewnością spotkasz się zatem z licznymi przykładami minimalistycznych wnętrz, które od pewnego czasu święcą triumfy na rynku projektowania wnętrz. I nic w tym dziwnego – takie stylizacje są eleganckie, oryginalne i dają spore możliwości wykorzystania własnych pomysłów podczas aranżowania nowoczesnego salonu.
 

Nowoczesne kolory ścian w minimalistycznych wnętrzach to m.in. rozmaite odcienie szarości – te jasne, jak P25 wytworna z kolekcji farb ŚNIEŻKA Plamoodporna, świetnie pasują do małych i dużych wnętrz i są uniwersalne. Ciemniejsze zaś, np. P27 stylowa, to doskonały wybór do podkreślenia niebanalnego koloru ścian w salonie. Warto pamiętać też o ponadczasowych barwach – P01 niewątpliwa biel czy P40 dostojna czerń najlepiej wyglądają razem, prezentując się bardzo modnie.

Aranżacje ścian w salonie – kiedy sięgnąć po kolor?

Kolorowe ściany w salonie również mogą być nowoczesne. Szczególnie jeśli sięgnie się po wiosenne inspiracje – C39 naturalny turkus lub C41 zielony diament. Jeśli chcesz postawić na niebieskie wnętrza, zwróć uwagę na farbę MAGNAT Ceramic, która dostępna jest zarówno w jasnych odcieniach, np. błękitny topaz C32, jak i ciemniejszych, takich jak C61 szmaragdowy akwamaryn

Nowoczesne aranżacje salonu mogą też zarażać radością dzięki ciepłej zieleni – w takich przypadkach najlepiej wybrać odcień C41 zielony diament, C42 wytworny malachit albo C43 zwycięski aleksandryt.

Nowoczesny pokój dzienny – efekt betonu i nie tylko

Prawdziwym hitem ostatnich lat jest także beton architektoniczny w salonie. Tworzy industrialny, nieco surowy klimat otoczenia, ale przy tym doskonale wpisuje się w konwencję aranżacji nowoczesnego salonu. Jest minimalistyczny, szary i bardzo oryginalny – tak jak MAGNAT Style Beton.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49