text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Łazienka glamour – zobacz inspiracje

W nowoczesnych aranżacjach wnętrz dominują minimalistyczne stylizacje. Jednak wciąż w modzie pozostają także wytworne wystroje, pełne pałacowego uroku i stosownego dla takiego otoczenia komfortu. To wszystko osiągniesz, stawiając na łazienkę w stylu glamour.

Wnętrza w stylu glamour – barokowy przepych w łazienkach

Styl glamour często zestawiany jest z barokowymi wnętrzami znanymi z pałacowych przestrzeni sprzed lat. I nic w tym dziwnego – projektanci łazienek glamour garściami czerpią z dawnych trendów, stawiając na przepych, bogactwo, złote i srebrne akcenty, a także na nieoczywiste rozwiązania, którymi udowadniają, że tym aranżacjom wnętrz pozwala się na więcej. 
 

I tak dekoracyjne ramy luster i meble na fikuśnych nóżkach łączy się tu z mocnym fioletem czy przypominającą dyskotekową kulę mozaiką, a florystyczne ornamenty na ścianach zestawia się z prostym, białym kolorem farby MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom w odcieniu B6 śnieżny agat.

Odważnie i z pomysłem – łazienka w stylu glamour

Jasne kolory dobrze prezentują się w łazienkach glamour, ponieważ dają spore możliwości aranżacyjne – sprawdza się tu zarówno odcień B5 czysta biel , jak i ta subtelnie, wręcz niemal niewidocznie zabarwiona, jak B4 górski opal. Obydwa odcienie znajdziesz w palecie farb MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom. W zestawieniu z czarnymi, bogato zdobionymi dodatkami tworzą one mocny kontrast i prezentują się wręcz fenomenalnie!

Udanym eksperymentem jest zestawienie bieli, różu, złota i marmuru, dzięki czemu można osiągnąć bardzo wyszukaną aranżację wnętrza, jednak w swojej wytworności zachowującą umiar i klasę. W takiej łazience glamour na ścianach doskonale odnajdzie się farba o lekko różowym zabarwieniu, jak MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom B7 mokry marmur.

Nowoczesna łazienka glamour – kontrolowany blichtr

Próbując nadać łazience w stylu glamour nowoczesny charakter, możesz pokusić się o dużo ciemniejszy kolor ścian, taki jak MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom B11 burzliwy hematyt. Mocna, głęboka szarość w oryginalny sposób połączy się ze złotymi dodatkami oraz bielą ceramiki i mebli. Jak widać, takie zestawienie można zastosować nawet w aranżacji małej łazienki w bloku.

Bardzo ciekawą i odważną propozycją jest także łazienka glamour w kolorze czerwonym, np. KB7 wzburzony karnelian z kolekcji MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom. Tę barwę możesz zestawiać ze złotem lub srebrem, ale doskonale komponuje się ona także z czernią i bielą. Staraj się jednak nie przesadzać z dekoracyjnymi detalami, by przepych utrzymać w ryzach, pozwalając odegrać główną rolę samej barwie.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49