text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Kuchnia w kolorze – 3 najciekawsze aranżacje

Nowoczesne aranżacje coraz częściej wyróżniają się intensywnymi barwami – odważne kolory okazują się trafione, jeśli się je odpowiednio połączy i starannie zaplanuje cały wystrój. Jakie kolory farb do kuchni wybrać, aby zyskać modną i spójną stylizację otoczenia?

Modne kolory ścian w kuchni – graj w zielone!

W najmodniejszych aranżacjach przestrzeni kuchennych można zauważyć powrót do natury – inspirację przyrodą najłatwiej wyrazić natomiast, wybierając kolory farb do kuchni nawiązujące do jej odcieni. Na początek, jeśli chcesz w łagodny sposób stworzyć podobną stylizację, postaw na jasną, ale żywą i radosną farbę do ścian w zielonym odcieniu B20 ożywczy malachit z kolekcji MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom, który pięknie skomponuje się z klasycznymi, białymi meblami.

Białe szafki sprawdzą się także w połączeniu z ciemniejszą zielenią – tutaj egzamin doskonale zda wciąż wiosenny i radosny, ale nieco intensywniejszy kolor farby do kuchni KB11 rwący turmalin od MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom.
Uwaga – pamiętaj, by do malowania ścian wybierać plamoodporne farby przeznaczone do kuchni, takie jak MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom lub MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom, które dobrze sprawdzą się w ciepłym i wilgotnym środowisku.

Szara czy czerwona farba do kuchni? Najmodniejsze połączenie barw

 

Jaki kolor farb do kuchni okaże się modny, odważny i na wskroś nowoczesny? Tutaj pewniakami okazują się dwa kolory, które wyjątkowo efektownie wyglądają w połączeniu. Mowa o czerwieni i szarości – jeśli stawiasz na czerwone meble, ściany pomaluj na mocną szarość, taką jak KB6 gwałtowny antracyt z linii MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom.

Czerwone ściany? Idealny będzie MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom w odcieniu KB7 wzburzony karnelian. Decydując się na tak mocne, lecz modne kolory ścian w kuchni, należy zrównoważyć je jasną szarością. Pamiętaj, że nie musisz malować całego pomieszczenia jedną barwą – czasami wystarczy nadać kolor jednej ścianie, a nawet tylko jej fragmentowi.

Niebieskie kolory farb do kuchni – jak je wykorzystać?


Farby do kuchni w kolorach niebieskich dają duże możliwości aranżacyjne. W paletach farb MAGNAT dedykowanych do kuchni znajdziesz  zarówno delikatne błękity, np. KB3 źródlany chalcedon, jak i intensywniejsze tonacje, np. KB12 wodny szmaragd. Takie barwy pięknie łączą się ze stonowanymi odcieniami drewna, ale wyjątkowo udaną kompozycję tworzą też z czystą bielą.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49