text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Kolorowe drzwi – zainspiruj się

Drewniane lub białe – drzwi wewnętrzne najczęściej występują w tych właśnie kolorach, co nieco blokuje kreatywność osób wykańczających pomieszczenia. Pozbądź się więc ograniczeń wyobraźni i weź pod uwagę, że poprzez malowanie drzwi z płyty meblowej, drewna czy metalu możesz osiągnąć dokładnie taki efekt, o jakim marzysz!

Świeżo, naturalnie i ożywczo – malowanie drzwi na zielono

Malowanie drzwi na biało to już przeżytek – sięgaj po intensywniejsze i ciekawsze kolory, by zadziwić całą rodzinę i swoich gości, jak pięknie można wykorzystać barwy, bez tworzenia pstrokatych aranżacji. Jak pomalować drzwi, by zyskać wyjątkowy efekt?

Świetnie sprawdzi się tu zielona barwa ŚNIEŻKA Supermal® Emalia Akrylowa A320 seledynowy, która doda otoczeniu naturalności i będzie udanie korelować z drewnianymi podłogami i dodatkami. Zielone dodatki stosuj oszczędnie, ale nie zapominaj o nich – odnowione stare drzwi powinny nawiązywać do elementów wyposażenia otoczenia.

Odnawianie drzwi wewnętrznych – nowoczesny optymizm

Lubisz, jak Twoje mieszkanie dodaje Ci energii każdego dnia? Stawiasz na intensywne barwy? Wykończ skrzydło do salonu lub sypialni na żółto! Czym pomalować drzwi? W tym przypadku idealnie sprawdzi się farba ŚNIEŻKA Supermal® Emalia Olejno-ftalowa F565 żółty!
 

Tworząc aranżację z wykorzystaniem tak mocnej barwy, postaraj się nieco stonować resztę otoczenia. Do żółtego idealnie pasuje szarość – komponuje się z nim, tworząc nowoczesną stylizację pełną wigoru, ale i łagodnej elegancji.

Pastelowa szarość – sposób na malowanie drzwi drewnianych

Jeśli mocne barwy to nie Twoja bajka, nie musisz rezygnować z malowania drzwi w kolorze. Po prostu zamiast intensywnych barw wybieraj te pastelowe, które pomogą Ci wykreować przytulne, ciepłe wnętrza.

Zobacz odcienie farby ŚNIEŻKA Supermal® Emalia Akrylowa Satynowy Połysk – zainspiruj się przyjemną barwą A345 cappuccino lub jasną barwą A55 morelowy. Wypróbuj także odcienie szarości – te jasne, jak A351 platynowy, zaskakująco udanie dopasują się do stylizacji retro.

Odważne malowanie drzwi – poznaj moc czerwieni

Jeśli mocne kolory Cię napędzają, pomaluj drzwi na czerwono! Tak odważna renowacja skrzydła będzie wymagała bardzo starannego zaprojektowania wnętrza, szczególnie jeśli sięgniesz po intensywny odcień ŚNIEŻKA Supermal® Emalia Olejno-ftalowa Połysk F590 czerwony.

Jeśli chcesz zyskać ciekawy, ale nieprzytłaczający efekt, ściany ozdób jasnymi barwami, a na posadzkach ułóż sosnowe lub bielone deski. Nie boisz się wyzwań? Uzupełnij czerwień pomalowanych drzwi czarnymi i złotymi dodatkami i całość dopełnij jasnoszarym betonem – czas na industrialne wnętrza w stylu glamour!

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49