text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Biało-czarna kuchnia – poznaj najciekawsze aranżacje!

Klasyczne, ponadczasowe kolory, jakimi są czerń i biel, idealnie sprawdzają się w bardzo nowoczesnych aranżacjach. Biało-czarna kuchnia to świetny wybór do każdego mieszkania – połączenie tych barw jest eleganckie, a poprzez kontrast możesz z łatwością wyeksponować wybrane fragmenty pomieszczenia.

Biało-czarna kuchnia – aranżacja z przewagą bieli

Bardzo bezpiecznym wyborem jest zaaranżowanie biało-czarnej kuchni, gdzie biel odgrywa główną rolę, a czerń pojawia się jako dodatek. Doskonale wyglądają biało-czarne meble kuchenne, w których szafki są jasne, a tylko blaty wyróżniają się ciemną barwą. W takich aranżacjach dobrym pomysłem będzie pomalowanie ścian na szaro – warto użyć do tego ciemnej farby, takiej jak MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom B11 burzliwy hematyt, lub jaśniejszej, takiej jak B8 przejrzysty kalcyt.

Dominację bieli można wyrazić też na ścianach, ale takie rozwiązanie sprawdzi się przede wszystkim w biało-czarnych kuchniach, w których nie zastosowano zabudowy – niskie, nieliczne meble w czerni będą się świetnie komponować ze ścianami pomalowanymi w kolorze KB1 klarowna biel albo KB2 mroźna biel z kolekcji MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom.

Przewaga czerni w biało-czarnej kuchni – czy to dobry pomysł?

Jeśli zależy Ci na mocnym wyróżnieniu biało-czarnej kuchni, postaw na więcej czerni – takie rozwiązanie doskonale sprawdzi się w dużych, otwartych przestrzeniach kuchennych, gdzie można łatwo uzyskać wyrazisty kontrast. Wówczas wybierz jednak białe podłogi, a na ścianach zastosuj biało-czarne płytki albo pomaluj je farbą przeznaczoną do kuchni i łazienek MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom w kolorze B5 czysta biel.

Również przy biało-czarnych meblach kuchennych można podkreślić wyższość czerni, malując ciemnym kolorem jedną ze ścian. Nie musisz do tego celu wybierać głębokiej czerni – ciekawszy efekt uzyskasz, stawiając na mocną szarość, taką jak KB6 gwałtowny antracyt z serii MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom.

Kuchnia biało-czarna z drewnem

W ostatnich dekadach w klasycznych aranżacjach często stawiano na kuchnie białe z drewnianym blatem – jeśli jednak chcesz osiągnąć nowocześniejszy efekt, możesz wybrać odważniejszy wystrój. Kuchnia biało-czarna z drewnem ma w sobie dużo uroku – czerń dodaje wnętrzu pazura, drewno nawiązuje do natury, a wszystko równoważy B5 czysta biel z serii MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom, którą możesz dawkować wedle gustu – na ścianach, sufitach czy w niewielkich dodatkach.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49