text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Biała łazienka z elementami drewna – zainspiruj się

Moda na białe łazienki wraca co kilka lat. Nic dziwnego – wykończone w jasnych kolorach wnętrze wygląda przestronnie i naturalnie kojarzy się z czystością. Potrzebujesz inspiracji? Prezentujemy najciekawsze białe łazienki z drewnem!

Biała łazienka z drewnem na ścianie

Myślisz o tym, by wzbogacić białą łazienkę o ścianę w całości wyłożoną drewnem? Ten naturalny akcent doskonale pasuje do wnętrz w stylu skandynawskim. Wniesie do łazienki harmonię i złagodzi bezkompromisową biel płytek.

Nowoczesna biała łazienka z elementami drewna

Łazienka wyłożona modnymi białymi kaflami może wydawać się przesadnie sterylna. Aby ją ocieplić, uzupełnij wystrój o meble z pięknego drewna o naturalnym rysunku słojów. Najlepiej sprawdzą się tu gatunki, np. buk czy sosna. Charakteryzują się one niską nasiąkliwością, dlatego dobrze zniosą wilgotny mikroklimat panujący w łazience.

Minimalistyczna biała łazienka z drewnianym stropem

Biel, czerń, betonowa posadzka i niezabudowany strop – to wszystko, czego potrzebujesz do wykończenia białej łazienki z elementami drewna w modnym, minimalistycznym stylu. Do pomalowania ścian wybierz farbę o klasycznym odcieniu bieli, jak MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom B5 czysta biel, lub chłodniejszym – MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom KB2 mroźna biel.

Biała łazienka z imitacją drewna

 

Surowiec z drzew egzotycznych bywa kosztowny, dlatego wiele osób wybiera zamiast niego płytki drewnopodobne. Są tańsze niż naturalny materiał, a pozwalają uzyskać podobny efekt aranżacyjny. Imitację drewna możesz bez obaw zastosować w strefie prysznicowej.


 

Biała łazienka z drewnianą podłogą

Drewno na podłodze w łazience zamiast glazury? Po odpowiedniej impregnacji będzie równie niezawodne! W zestawieniu z wyjątkowymi drewnianymi dodatkami i białą ceramiką drewniana podłoga nadaje łazience przytulny, niemal rustykalny wygląd.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49