text.skipToContent text.skipToNavigation

Продукция бренда Rafil

Найдено: 18

Łatwiejsze prace konserwacyjne z preparatami marki RAFIL

Regularna pielęgnacja i konserwacja dachów czy posadzek betonowych pozwoli zwiększyć ich żywotność i trwałość, a przy tym poprawić ich wygląd. Przygotowując się do takich prac, sięgnij po preparaty marki RAFIL, specjalizującej się w renowacji i zabezpieczaniu rozmaitych powierzchni.

Kompleksowa konserwacja dachu z preparatami RAFIL Radach

Regularna pielęgnacja pokryć dachowych ma ogromne znaczenie dla bezpieczeństwa, ale i estetki całego budynku. Dlatego też marka RAFIL przygotowała linię produktów RAFIL Radach, dzięki której możesz zadbać o swój dach w łatwy sposób. Doskonałą funkcjonalnością wyróżnia się RAFIL Radach Farba Na Dach, która łączy w sobie grunt do dachów oraz farbę nawierzchniową, dzięki czemu do stworzenia trwałych i pięknych powłok potrzebne jest malowanie tylko jednym środkiem. Warto wspomnieć, że farby do dachów RAFIL Radach można stosować także na innych elementach ocynkowanych, stalowych i aluminiowych, np. na rynnach czy parapetach.

Piękne i trwałe posadzki – RAFIL Betonmal

Posadzki betonowe są często spotykane nie tylko w magazynach i halach produkcyjnych, ale również w domach jednorodzinnych – stosuje się je w garażach, warsztatach, pralniach oraz innych pomieszczeniach gospodarczych. Warto je zatem udekorować, a w miejscach, w których są narażone na uszkodzenia, również zabezpieczyć. Do tego celu warto wybrać emalie do betonu. Stworzone przez nie powłoki malarskie na zewnątrz pomieszczeń należy natomiast dodatkowo zabezpieczyć lakierem RAFIL Betonmal. Wchodzące w skład tej serii produkty są preparatami dwuskładnikowymi – oznacza to, że do osiągnięcia ich doskonałych właściwości konieczne jest dodanie utwardzacza RAFIL Betonmal.

Poznaj pozostałe preparaty RAFIL

Z produktami marki RAFIL możesz zrobić o wiele więcej. W tej kategorii znajdziesz m.in. preparat do odtłuszczania metalu, dzięki któremu przygotujesz podłoża do malowania, gruntoemalie do stosowania bezpośrednio na rdzę czy farby do metalowych konstrukcji zewnętrznych. Warto też zwrócić uwagę na serię rozcieńczalników – dostępne są różne ich rodzaje, abyś mógł przygotowywać emalie, lakiery oraz inne środki na bazie rozmaitych rozpuszczalników do użytku.