text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Sufit z belkami – odkryj piękne drewniane wnętrza

Belki to nie tylko materiał wykończeniowy, a coraz częściej również ozdoba domów i mieszkań. Ten element konstrukcyjny pozwoli odtworzyć we własnych czterech ścianach przytulny, rustykalny klimat. Spójrz na piękne drewniane wnętrza z belkami na suficie i daj się zainspirować.

Vintage we własnym domu

Belki drewniane na suficie to doskonały sposób na sentymentalny powrót do poprzedniej epoki. Zastosowanie ich we własnych czterech kątach sprawi, że dom będzie wydawał się cieplejszy i bardziej bezpieczny, a także lepiej postrzegany przed domowników. Drewniane belki na suficie to także sposób na odtworzenie stylu rustykalnego czy prowansalskiego. Pieczołowicie dobrane dodatki podkreślający dany styl będą receptą na stworzenie ciepłego i przytulnego domostwa.

Drewniane belki w Twoim domu

Aby wprowadzić do swojego wnętrza drewniane belki, nie trzeba rąk specjalisty. Wystarczy wymierzyć samodzielnie idealną długość belek i dokonać zakupu na przykład w wybranym markecie budowlanym. Następnie można przejść do malowania drewna. Tutaj do wyboru masz kilka opcji. Jeśli belki mają mieć konkretny kolor, wówczas możesz wybrać na przykład białą farbę do drewna, dzięki której pomieszczenie optycznie się powiększy i wyda się jaśniejsze.

W kolorze lub naturalne

Choć możesz zdecydować się na belki w kolorze na suficie (np. dzięki pomalowaniu ich VIDARON Lakierobejcą Dekoracyjno-Ochronną Super Wydajną w określonych kolorach), to innym sposobem jest zabezpieczenie materiału bez nadawania mu koloru. Taki efekt pozwoli osiągnąć Lakier Bezpodkładowy VIDARON do drewna, który podkreśli naturalną strukturę drewna i nada mu delikatny połysk.
 

Jeśli preferujesz ekologiczne rozwiązania, wybierz VIDARON Pokost Lniany. Ten naturalny podkład przeznaczony jest do impregnacji drewna, głęboko penetruje oraz wzmacnia jego strukturę. Uwydatnia naturalne piękno materiału i może być stosowany także pod lakiery nawierzchniowe.

Oficjalny sklep producenta marek:

Metody dostawy

Przy zamówieniu powyżej 99 zł:

  •  

    Kurier 48h koszt dostawy 0 zł


Przy zamówieniu poniżej 99 zł:

  •  

    Kurier 48h koszt dostawy 12,99 zł

  •  

    Poczta Polska (list polecony) tylko testery, koszt dostawy 6,49 zł