text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Pokój dla chłopca – nasze inspiracje

Urządzając pokój dla chłopca, nie musisz – zgodnie z tradycją – sięgać wyłącznie po odcienie niebieskiego. Paleta farb odpowiednich do pokoju dziecięcego jest pełna wielu oryginalnych kolorów. Zastanawiasz się, jak pomalować pokój chłopca? Zobacz najciekawsze aranżacje dla najmłodszych i nieco starszych dzieci.

Kreatywny pokój dla chłopca – jak ciekawie zaaranżować ściany?

Jeśli masz w domu prawdziwego miłośnika przygód, monotonne, gładkie ściany raczej nie przypadną mu do gustu. Wnętrze warto specjalnie udekorować – najlepiej w formie zabawy razem z zamieszkującym pokój dzieckiem. Jak pomalować pokój chłopca w niebanalny sposób? Utwórz na ścianach szerokie, pionowe pasy lub skorzystaj z gotowych szablonów w zabawnych kształtach. Dla pełnego efektu wybierz kontrastowe, żywe kolory – np. MAGNAT Ceramic Care A7 cejloński szafir możesz zestawić ze A1 szlachetną bielą.

Pomysł na pokój nastolatka – uniwersalne kolory dla chłopaka i nie tylko

W aranżacji pokoju dla nastolatka możesz wykorzystać bardziej wyraziste odcienie – na przykład efektowny MAGNAT Ceramic Care A10 zielony turmalin. Nieco łagodniejszy efekt uzyskasz, sięgając po emulsję MAGNAT Ceramic Care A38 uroczy morganit. Jeśli wnętrze nie ma zbyt dużego metrażu, aby optycznie je powiększyć, możesz zestawić kolory z bielą lub szarością, np. w postaci farby A42 eteryczny awenturyn.

Jak pomalować pokój dla chłopca? Wybieramy bezpieczną farbę

Planując malowanie ścian w pokoju dla chłopca, weź pod uwagę nie tylko docelowy efekt wizualny, ale także względy praktyczne i bezpieczeństwo dziecka. Wybieraj farby o niskiej zawartości szkodliwych związków lotnych. Dodatkowo, dobrze, jeśli produkt – tak jak emulsje MAGNAT Ceramic Care – tworzy na ścianie plamoodporną powłokę. Dzięki temu łatwo zmyjesz z niej zabrudzenia, o które w pokoju chłopca nie jest trudno.

Oficjalny sklep producenta marek:

Metody dostawy

Przy zamówieniu powyżej 99 zł:

  •  

    Kurier 48h koszt dostawy 0 zł


Przy zamówieniu poniżej 99 zł:

  •  

    Kurier 48h koszt dostawy 12,99 zł

  •  

    Poczta Polska (list polecony) tylko testery, koszt dostawy 6,49 zł