text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Beton i miedź - nieoczywiste połączenia w aranżacji wnętrz

Beton to bezwzględnie solidny wybór dla twojego wnętrza. Czas mija, a beton wciąż wygląda nowocześnie. Podobnie z miedzią - metalem, który w wielkim stylu powraca na salony. Beton i miedź to magnetyzująca mieszanka i najlepiej dobrana para w tym sezonie.

Beton i miedź – pomysł na oryginalne wnętrze

Szlachetna i fascynująca miedź nie lubi konkurencji, więc najbardziej spektakularnie będzie wyglądała, jako jedyna ozdoba betonu. Beton i miedź to idealny plan na wnętrza industrialne, surowe, oszczędne w środkach, dla biur ale też dla domowego salonu, jadalni a nawet kuchni.

Miedziane dodatki w stylowym salonie

Nawet twój niewielki salon w mieszkaniu w bloku może stać się zapierającym dech w piersiach, prekursorskim i nieszablonowym miejscem urządzonym, jak nowojorski loft. Do tego wystarczy Ci MAGNAT Style Beton i miedziane dodatki w salonie. Podkreśl powściągliwe wielkomiejskie wnętrze takimi dodatkami, jak gniazda i włączniki świateł natynkowe z czarnego bakelitu albo miedziane rurki w betonie. W monochromatycznym salonie najlepiej spisują się stanowcze akcenty, dlaczego więc nie postawić na nietypowe ale bezsprzecznie urokliwe błyszczące miedziane elementy dekoracyjne. Nie muszą być małe, niech będzie to ława, stolik kawowy, okazała lampa, a nawet cała ściana pokryta cienką blacha miedzianą.

Nowoczesna kuchnia z elementami miedzi

Miedziane garnki, naczynia, czajniki, dzbany, wszystko to kojarzy się z odległymi czasami, gdy miedź była popularnym surowcem, z którego wytwarzano kuchenne akcesoria. I są dowody na to, że gotowane w miedzianym rondlu powidła smakowały najlepiej! Całe szczęście miedź wraca na swoje miejsce - do kuchni! Tym razem twoje patelnie będą spełniać także funkcję dekoracyjną, wprowadzając do kuchni element glamour. Tak, powieszone na betonowej ścianie pokrytej MAGNAT Style Beton miedziane dodatki mienią się stylową rudością, która przywołuje na myśl najelegantsze restauracje.

Miedź we wnętrzach to inwestycja w różnorodność, ponieważ to metal o wielu twarzach. Dziś połyskująca, za jakiś czas bardziej stonowana. Jej różo-pomarańcz zamieni się w brązowawą zieleń. Dlatego nie odmawiaj jej towarzystwa niezmiennego i trwałego, jak skała betonu.

Oficjalny sklep producenta marek:

Metody dostawy

Przy zamówieniu powyżej 99 zł:

  •  

    Kurier 48h koszt dostawy 0 zł


Przy zamówieniu poniżej 99 zł:

  •  

    Kurier 48h koszt dostawy 12,99 zł

  •  

    Poczta Polska (list polecony) tylko testery, koszt dostawy 6,49 zł