text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Farby do łazienki

Znaleziono: 4

Farby do łazienki – powłoka odporna na wilgoć i grzyby

Nawet w dobrze wentylowanej łazience panuje ciepły, wilgotny mikroklimat. Takie warunki sprzyjają powstawaniu zacieków, rozwojowi grzybów i pleśni. Wybierz farbę do łazienki, które poradzi sobie z tymi trudnymi warunkami.

Najważniejsze właściwości farby do łazienki

Ciepłe powietrze i wilgoć – takie warunki sprawiają, że pomieszczenie wymaga zastosowania specjalnej farby do łazienki.

Farba przeciwgrzybicza do łazienki – czyste i bezpieczne ściany

Nawet jeśli ściana nie będzie mieć bezpośredniego kontaktu z wodą, wilgoć unosząca się w powietrz może ułatwiać rozwój bakterii, grzybów i pleśni w Twojej łazience. Farby z serii MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom mają powłokę odporną na wilgoć, rozwój bakterii i grzybów, dzięki którym łazienka jest piękna przez długi czas i bezpieczna dla wszystkich domowników.

Farba do łazienki – ceramiczna czy lateksowa?

Do malowania łazienki koniecznie wybierz farbę plamoodporną, którą możesz bez obaw myć i szorować na mokro, nawet przy użyciu detergentów. Najlepiej sprawdzą się emulsje lateksowe i ceramiczne, które są przeznaczone do pomieszczeń o wysokiej wilgotności. Czym różnią się te dwa rodzaje farb dostępnych w naszym sklepie?

Lateksowe farby do łazienki, jak MAGNAT Creative Kitchen&Bathroom, tworzą powłoki o hydrofobowych i oleofobowych właściwościach odporne na wilgoć, rozwój grzybów i pleśni. Polecane są szczególnie do dekoracyjno-ochronnego malowania ścian i sufitów wewnątrz pomieszczeń narażonych na okresowo zwiększające się zawilgocenie i kondensację pary wodnej, jak pralnie czy łazienki. 

Z kolei farby do łazienki z linii MAGNAT Ceramic Kitchen&Bathroom zostały stworzone z myślą o aranżacji najbardziej wymagających miejsc w domu. Charakteryzują się ponadprzeciętnymi parametrami odporności na plamy, ścieranie oraz środki dezynfekujące oraz zapobiegają rozwojowi bakterii. Pomalowane nią ściany na długo pozostają czyste, a ich kolor wyrazisty i świeży.

Oficjalny sklep producenta marek:

Metody dostawy

Przy zamówieniu powyżej 99 zł:

  •  

    Kurier 48h koszt dostawy 0 zł


Przy zamówieniu poniżej 99 zł:

  •  

    Kurier 48h koszt dostawy 12,99 zł

  •  

    Poczta Polska (list polecony) tylko testery, koszt dostawy 6,49 zł