text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Pastelowe kolory w sypialni – znajdź wnętrze dla siebie

Pastelowe kolory ścian kojarzą się głównie z pokojami dziecięcymi, ale mogą się okazać także idealnym uzupełnieniem sypialni dla dorosłych. Sprawdź, jak je wykorzystać, aby stworzyć aranżacje nowoczesne, stylowe i przede wszystkim nieprzesadnie słodkie – poznaj sposoby na pastelową sypialnię.

Pastelowy róż w sypialni – nowocześnie i z klasą

Paleta pastelowych kolorów jest bardzo szeroka, jednak jednym z pierwszych, który od razu przychodzi na myśl, jest różowy. Dzięki niemu możesz stworzyć wyjątkowo efektowną, minimalistyczną aranżację, która wcale nie będzie się kojarzyła z pokojem małej księżniczki. Wręcz przeciwnie. Pastelowa sypialnia będzie nowoczesna i nieco surowa.

Aby osiągnąć taki efekt, zacznij od wyboru łagodnego odcienia różu – pastelowe kolory ścian uzyskasz z łatwością, sięgając po farby MAGNAT Creative. W tym przypadku idealnie sprawdzi się odcień CR25 taktowny diament lub CR26 żywiołowy morganit. Pastelowy róż uzupełnij dodatkami w ciemnym, szarym kolorze. Używając ich, uzyskasz bardzo nowoczesną stylizację pełną kontrastów.

Zielono i przytulnie – pastelowa sypialnia w naturalnym stylu

W nowoczesnych aranżacjach coraz częściej sięga się po barwy natury – również podczas wybierania pastelowych kolorów ścian. Zieleń stworzy prawdziwą oazę spokoju w Twojej sypialni, dzięki czemu codzienny wypoczynek będzie jeszcze efektywniejszy.

Farba ŚNIEŻKA Barwy Natury w pastelowym kolorze 108 wiosenna łąka to strzał w dziesiątkę podczas kreowania takiej przestrzeni. Aranżacja uzupełniona drewnem i ciepłymi kolorami – brzoskwiniowym, beżowym i jasnym brązem – z pewnością stworzy przytulny klimat.

Jasny fiolet i biel – duet idealny

A może pastelowa sypialnia inspirowana Prowansją? Fiolet połączony z bielą i uzupełniony jasnym drewnem tworzą zawsze udaną kompozycję, która ukoi Cię również podczas szykowania się do snu. Jasny, nieprzytłaczający, odprężający okaże się w tym przypadku kolor A35 figlarny ametyst z kolekcji farb MAGNAT Ceramic Care.

Pastelowa sypialnia w błękicie – jasno i spokojnie

Jeśli mowa o kolorach pastelowych do pokoju sypialnego, nie sposób nie wspomnieć o błękicie. Ta dość chłodna barwa w połączeniu z bielą wykreuje przestrzeń, w której poczujesz wewnętrzny spokój, tak bardzo potrzebny do zaznania regenerującego snu.

Paleta pastelowych kolorów w odcieniach jasnego niebieskiego jest ogromna – jednym z nich jest łagodna i niemal ulotna barwa P41 urocza z kolekcji Śnieżka Plamoodporna, która da Ci spore możliwości aranżacyjne.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49