text.skipToContent text.skipToNavigation

Kupuj w sklepie producenta i skorzystaj z Darmowej Dostawy już od 99zł!

Farby do mebli, czyli kreatywne możliwości renowacji

Chcesz odnowić wygląd mebli w domu? Zainspiruj się kreatywnymi pomysłami na renowację. Zobacz, które farby do malowania mebli sprawdzą się doskonale do odnowienia kuchni, a którymi możesz bezpiecznie pomalować meble w pokoju dziecka. 

Czym pomalować meble w pokoju dziecka?

Wszystko zależy od tego, z jakiego materiału jest wykonany stolik lub komoda, które chcesz odnowić. Najrozsądniej wybrać emalię akrylową, która sprawdza się jako farba do mebli drewnianych, metalowych i z płyty meblowej. W serii ŚNIEŻKA Supermal® Emalia Akrylowa A400 do wyboru masz produkty o wykończeniu matowym lub z połyskiem, więc łatwo osiągniesz wymarzony efekt renowacji. Farba ma łagodny zapach i jest łatwa w aplikacji. Co istotne, emalia akrylowa jest bezpieczna dla dzieci, więc śmiało możesz użyć jej do malowania mebli w pokoju dziecięcym.
 

Jaka farba do mebli w kuchni?

Farba do malowania mebli w kuchni musi być przede wszystkim odporna na ścieranie. Dlatego, jeśli marzysz o przemalowaniu na biało mebli w kuchni, wybierz produkt przeznaczony do profesjonalnego malowania galanterii drewnianej, metalowej i wykonanej z materiałów drewnopochodnych. Biała farba do mebli z serii ŚNIEŻKA Supermal® Emalia Nitro sprawdzi się w tym przypadku idealnie – szybko wysycha i jest odporna na ścieranie. Co więcej, zapewnia piękny połysk! Zobacz pozostałe farby do mebli drewnianych wewnątrz pomieszczeń.
 

Pomysł na szybką renowację

Krótki czas schnięcia i łagodny zapach – farby ŚNIEŻKA Moje Deko Renowacja to produkty idealne do szybkich przeróbek stolików kawowych, taboretów, szkatułek i krzeseł. Emalie akrylowe z tej serii nadają meblom dekoracyjny, satynowy połysk. Piękne kolory, takie jak mięta, pudrowy róż, lila czy karmin przemienią najnudniejszy mebel w modny, stylizowany element wnętrza w duchu rustykalnym czy prowansalskim.
 

Warto wiedzieć

Farby Moje Deko mają zwiększoną trwałość powłoki i są bezpieczne dla dzieci, więc nadają się do malowania mebli w kuchni, salonie, pokoju dziecięcym, a nawet na tarasie!
 

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49