text.skipToContent text.skipToNavigation

Witamy w sklepie producenta (kliknij tutaj). Kupuj z Darmową Dostawą już od 99zł!

Beston brand products

Found: 1

Kleje, zmywacze i impregnaty – poznaj asortyment marki BESTON

Szukasz preparatów, dzięki którym będziesz w stanie łączyć ze sobą rozmaite materiały? W takich zastosowaniach specjalizuje się marka BESTON, oferująca kleje różnego typu o bardzo wysokiej skuteczności działania. Oprócz tego w jej asortymencie znajdziesz także inne produkty – sprawdź jakie!

Mocne i trwałe kleje BESTON

Majsterkowanie, wykańczanie wnętrz czy naprawianie przedmiotów – podczas takich prac niejednokrotnie konieczne okazuje się połączenie ze sobą dwóch elementów, często z różnych materiałów. Aby zadanie to stało się proste w wykonaniu, marka BESTON przygotowała serię rozmaitych klejów. Podczas remontu mieszkania z pewnością zadowoli Cię funkcjonalność kleju polimerowego BESTON do elementów styropianowych, drobnych elementów parkietu, mozaiki, kasetonów i nie tylko. Do mocowania klepek parkietowych, progów, listew oraz innych elementów drewnianych do podłoży betonowych wybierz klej do parkietów BESTON, a do przyklejania elastycznych wykładzin zastosuj klej do PCV BESTON. W czasie majsterkowania docenisz z kolei uniwersalny klej butapren oraz klej stolarski typu wikol.

Łatwe usuwanie powłok lakierniczych z marką BESTON

Po produkty marki BESTON sięgnij również wtedy, gdy chcesz przeprowadzić renowację podłoży, które dawniej były już zabezpieczane. Dzięki zmywaczowi do powłok lakierniczych łatwo, szybko i bez ryzyka uszkodzenia odnawianej powierzchni pozbędziesz się starych warstw wykończeniowych. Zmywacz BESTON sprawdza się w przypadku farb i lakierów ftalowych, chlorokauczukowych, nitrocelulozowych, poliwinylowych, alkidowych, akrylowych oraz klejów wodnych.

Zadbaj o podjazd z impregnatem do kostki brukowej BESTON

Z marką BESTON zapewnisz doskonałą trwałość podjazdom i chodnikom wokół domu – wybierz do tego celu specjalny impregnat do kostki brukowej BESTON. Dzięki niemu ochronisz beton i kostkę przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, poprawisz ich wygląd, a także zapobiegniesz wchłanianiu się plam w ich powierzchnię oraz ochronisz je przed wzrostem mchów, porostów i chwastów.

The official store of the brand manufacturer:

Delivery options

For orders exceeding PLN 99:

 •  

  Courier 48h Delivery cost PLN 0


For orders under PLN 99:

 •  

  Standard Courier delivery cost PLN 15.49

 •  

  Express delivery cost PLN 15.49

 •  

  Poczta Polska (recorded delivery) only testers, delivery cost PLN 6.49