VIDARON Impregnat Ochronno-Dekoracyjny Powłokotwórczy

VIDARON IMPREGNAT DO DREWNA OCHRONNO-DEKORACYJNY POWŁOKOTWÓRCZY Impregnat Powłokotwórczy do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Zawiera oryginalny dodatek TeflonTM Surface Protector. Impregnuje, wzmacnia, chroni i ozdabia drewno.

  • Kolor

    V03 robinia akacjowa

  • Pojemność

    9 L

VIDARON Impr robinia akacjowa V03 9L

Wartość brutto:

179,99 zł

Efekt wykończenia mat
Pojemność 9 L
Metoda aplikacji pędzel, wałek, zanurzeniowo
Wydajność do 11 m²/l przy jednokrotnym nakładaniu w zależności od gatunku, gęstości i stopnia wilgotności drewna.
Ilość warstw 2
Ilość dostępnych kolorów 14

VIDARON IMPREGNAT DO DREWNA OCHRONNO-DEKORACYJNY POWŁOKOTWÓRCZY Impregnat Powłokotwórczy do ochronno-dekoracyjnego malowania drewna na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń. Zawiera oryginalny dodatek TeflonTM Surface Protector. Impregnat skutecznie wzmacnia, chroni i ozdabia drewno, podkreślając jego naturalne piękno. Tworzy powłokę odporną na siniznę2, grzyby pleśniowe i glony. Zapewnia ochronę przed wpływem czynników atmosferycznych: promieniowaniem UV, wodą i śniegiem. Dostępny w 14 gotowych kolorach. W połączeniu z bezbarwnym Impregnatem Ochronnym VIDARON zapewnia pełną ochronę drewna – 6 lat Gwarancji Skutecznej Ochrony.1

¹ Nazwa i adres Gwaranta: FFiL Śnieżka SA, Warszawa (00-854), Al. Jana Pawła II 23. Czas trwania i terytorialny zasięg ochrony gwarancyjnej: 6 lat od daty zakupu, terytorium Polski. W razie stwierdzenia braku skutecznej ochrony drewna Kupujący jest uprawniony do zwrotu ceny zapłaconej za zakupiony Produkt. Gwarancja nie wyłącza, nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z przepisów o rękojmi za wady rzeczy sprzedanej.

² W połączeniu z bezbarwnym Impregnatem Ochronnym VIDARON zapewnia pełną ochronę drewna.

Karta produktu